Merrill Lynch: Кількість доларових мільйонерів в світі за підсумками 2009 р. виросла на 17,1% - до 10 млн осіб
У всьому світі в 2009 р. кількість мільйонерів збільшилася на 17,1% в порівнянні з 2008 р. Такі дані містяться в звіті американського інвестиційного банку Merrill Lynch. Всього в світі проживають 10 млн мільйонерів. Доповідь визначає як мільйонера володаря щонайменше 1 млн дол. вільного капіталу, не вважаючи капітал, вкладений в активи і за вирахуванням зобов'язань.
На першому місці за темом приросту володарів капіталу знаходиться Гонконг - в цьому регіоні Китаю даний показник склав 104%, на другому - Індія (51%). Третє місце займає Ізраїль - 42,7%.
Разом з мільйонерами ознаки відновлення почала подавати і торгівля такими предметами розкоші, як особисті літаки, дорогі яхти, коштовності і витвори мистецтва, наголошується в дослідженні.