Меркель не чекає чудес від зустрічі "нормандської четвірки"

НовиниПолітика    18.10.2016 - 16:44
Фото: Меркель не чекає чудес від завтрашньої зустрічі в Берліні
Фото: Меркель не чекає чудес від завтрашньої зустрічі в Берліні

Канцлер не виключає введення нових санкцій проти Росії

Канцлер Німеччини Ангела Меркель не чекає чудес від зустрічі лідерів країн у "нормандському форматі" в Берліні, яка запланована на середу, 19 жовтня. Про це пише німецька Deutsche Welle.

Як пише видання, такий настрій Меркель стосується і українського конфлікту і війни в Сирії, зокрема, ситуації в Алеппо.

"Мабуть, від завтрашньої зустрічі не варто очікувати чудес. Але завжди необхідно говорити, навіть коли погляди настільки сильно відрізняються", - заявила вона.

Канцлер повідомила, що у зв'язку із загостренням ситуації в Сирії та на Донбасі не виключено, що ЄС введе чергові санкції проти Росії. При цьому Меркель підкреслила, що пріоритетним питанням у ході проведення зустрічі повиннно бути питання захисту мирного населення, яке мешкає на територіях обох конфліктів і страждає від військових дій.

"Однак пріоритет зараз має те, що ми спочатку повинні подивитися на те, як полегшити страждання людей", - сказала канцлер.

При цьому вона повідомила, що головною темою буде ситуація в Україні і питання підписання "дорожньої карти" реалізації мінських домовленостей, а сирійське питання в світлі великої кількості цивільних жертв бомбардувань російськими і сирійськими військово-повітряними силами, буде піднято на полях зустрічі.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко сказав, що не варто "завищувати очікування" від завтрашньої зустрічі "нормандської четвірки".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top