У мера Запоріжжя з'явився новий заступник

НовиниПолітика    16.03.2015 - 17:06

Бородай олексій став заступником міського голови Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів. За відповідні рішення проголосували 73 депутата міської ради із 76 присутніх, передає кореспондент РБК-Україна
З 17 березня 2015 року Олексій Бородай офіційно вступить на посаду заступника міського голови Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів.

Також депутати міськради підтримали внесення змін в структуру виконавчих органів міської ради. Так, департамент житлово-комунального господарства забрали з підпорядкування першого заступника міського голови Дмитра Свіркіна і віддали в підпорядкування Олексія Бородая.

Через три місяці, з 19 червня 2015 року, Бородай очолить департамент ЖКГ. Його посада буде називатися "заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - директор департаменту житлово-комунального господарства".

Бородай з червня 2014 року очолював районну адміністрацію Запорізької міської ради по Шевченківському району. До цього новий заступник міського голови працював заступником департаменту ЖКГ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top