Мер Ірпеня Карплюк вийшов на робоче місце після відпустки

НовиниПолітика    10.08.2016 - 11:41

Сьогодні Ірпінський міський голова Володимир Карплюк після відпустки вийшов на своє робоче місце і зараз проводить робочі наради з питань розвитку інфраструктури міста та спорудження нових парків. Про це повідомляє його прес-служба.

Як наголошується, першочергову увагу міський голова зосередить на повному реформуванні медичного обслуговування жителів Ірпеня та Приірпіння.


«Знадобиться вивчений Володимиром Карплюком міжнародний досвід медичного обслуговування», - повідомляють у прес-службі Ірпінської міської ради.

Відразу після виходу на робоче місце міський голова Ірпеня прокоментував питання обшуків, що були проведені правоохоронцями під час його відпустки:

"Генпрокуратура розслідує виробництво за ст. 364 КК України зловживання посадовими особами Бучанської міської ради при виділенні 890 га землі у місті Буча. Виділення землі відбулося в 2002 році. А я обіймав посаду заступника з економічних питань Бучанського міського голови з 19 листопада 2010 року по 25 липня 2011 року, тобто менше року. В мої посадові обов'язки не входили повноваження щодо розпорядження землями територіальної громади міста Бучі. Генеральна прокуратура України надала відповідь моєму адвокату, яким констатувала відсутність кримінальних проваджень або оголошення мені підозр (лист ГПУ від 03.08.2016 року за номером 04/2/3-1540-16). Незважаючи на це, я готовий до діалогу з представниками всіх правоохоронних органів і готовий надати всі необхідні свідчення, як тільки отримаю телефонне запрошення або офіційне повідомлення про виклик. Упевнений, що я доведу свою правоту і слідству, і суду. Разом з тим, переконаний, що слідчі Генпрокуратури проведуть чесне і неупереджене слідство", - запевнив Володимир Карплюк.

On Top