Мер Енергодару оголошений в розшук

НовиниНадзвичайні події    26.07.2017 - 11:05
Фото: Павло Музика (en.gov.ua)
Фото: Павло Музика (en.gov.ua)

Прокуратура просить змінити міру запобіжного заходу для мера на арешт

Міського голову міста Енергодар (Запорізька область) Павла Музику оголосили в розшук. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Так, зазначається, що 12 липня слідчий суддя Енергодарського міського суду виніс ухвалу про застосування до мера запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання. Вказано, що 13 липня на 10 годину ранку підозрюваного викликали до Енергодарської місцевої прокуратури для проведення слідчих дій. На вказаний виклик останній не з’явився, про поважність причин неявки не повідомив.

Під час допиту сусідів підозрюваного встановлено, що він за адресою постійного проживання тривалий час не з’являвся, а під час допиту працівників виконавчого комітету Енергодарської міської ради встановлено, що міський голова Енергодара перебуває у відпустці та точне місце перебування його невідоме.

"21.07.2017 міського голову Енергодара оголошено у розшук, та 24.07.2017 Енергодарською місцевою прокуратурою до суду направлено клопотання про зміну запобіжного заходу з особистого зобов’язання на тримання під вартою", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, міському голові міста Енергодар (Запорізька область) Павлу Музиці під час проведення сесії міськради вручили підозру. Зокрема, його підозрюють у незаконному звільненні одного з керівників комунальних підприємств, поєднаному зі зловживанням службовим становищем.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top