ua en ru

Мельничук має намір судитися з Шокіним

10:48 13.05.2015 Ср
2 мин
Нардеп дізнався про обвинувачення ГПУ лише вчора ввечері
Мельничук має намір судитися з Шокіним Фото: Сергій Мельничук

Позафракційний народний депутат, колишній командир батальйону "Айдар" Сергій Мельничук буде позиватись до суду проти генерального прокурора України Віктора Шокіна за наклеп. Про це він заявив сьогодні журналістам в кулуарах Верховної Ради, передає кореспондент РБК-Україна.

"Він не мав права про це говорити і як людина, яка має найвищу ступінь юриспруденції, такі робити заяви, тим більше заявляти, що мене немає у місті ... Це моя дискредитація, і я буду позиватись проти нього до суду ... Я готовий відповідати, але за кожне брехливе слово мої адвокати будуть відразу ж подавати відповідні звинувачення. Перше звинувачення зараз буде, відповідно, Шокіну за те, що він зробив наклеп, що мене немає в Україні", - заявив Мельничук.

При цьому нардеп зазначив, що дізнався про обвинувачення Генпрокуратури лише вчора ввечері.

"Вчора ввечері я проводив нараду у кабінеті і дізнався так як і всі",- зазначив він.

Нагадаємо, вчора ГПУ внесла подання на притягнення до відповідальності Сергія Клюєва і Сергія Мельничука.

Як повідомив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, у парламенті розпочався процес зняття недоторканності з нардепів Клюєва і Мельничука.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: