Медведєв заявив, що наземні операції в Сирії можуть спровокувати "чергову війну на Землі"

Новини Політика 11.02.2016 - 21:57
Фото: Дмитро Медведєв
Фото: Дмитро Медведєв

За словами Медведєва, наземна операція - це інтеграція всіх, хто в ній бере участь, у війну

Прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв заявив, що наземні операції Сирії можуть спровокувати "чергову війну на Землі". Про це він сказав в інтерв'ю німецькій газеті Handelsblatt, повідомляє прес-служба російського прем'єра.

Зокрема, він заявив, що РФ не хоче проводити наземну операцію в Сирії і вважає, що іншим країнам також не варто цього робити. Замість цього Медведєв пропонує всім сісти за стіл переговорів.

"Треба всіх, в тому числі за рахунок жорстких заходів, які і Росія здійснює, і американці здійснюють, і навіть, при всіх застереженнях, і турки намагаються здійснювати, змусити сісти за стіл переговорів, а не починати чергову війну на Землі. Ми прекрасно знаємо, за якими сценаріями все це проходить", - сказав він.

За словами Медведєва, наземна операція - це інтеграція всіх, хто в ній бере участь, у війну.

"Ось американці повинні зважити - й президент Сполучених Штатів, і наші арабські партнери: вони хочуть перманентної війни? Вони що думають, що вони її дуже швидко виграють? Так не буває, особливо в арабському світі. Там всі б'ються проти всіх. Там немає такої моносилы, коли є Асад і вірні йому війська і якесь антиурядове угруповання. Все набагато складніше. Значить, це на роки, а на десятиліття. Навіщо це треба?", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія запропонувала з 1 березня 2016 року забезпечити припинення вогню в Сирії.