Медведєв і Кім Чен Ір домовилися про співробітництво щодо транзиту газу через територію КНДР

НовиниЕкономіка    24.08.2011 - 11:45

Президент РФ Дмитро Медведєв і глава КНДР Кім Чен Ір під час зустрічі в Бурятії домовилися про співробітництво щодо транзиту газу через територію КНДР до Південної Кореї. З даного питання буде створена тристороння комісія, передає телеканал "Росія 24".
Нагадаємо, що сторони обговорювали можливість прокладки газопроводів в обсязі 10 млрд куб. м на рік з Росії через КНДР до Південної Кореї.
"Газпром" і південнокорейська Kogas 29 вересня 2008 р. підписали меморандум про взаєморозуміння по поставках природного газу з Росії в Корею. Пізніше, 23 червня 2009 р., було укладено угоду про спільне дослідження проекту поставок газу. Документ був підписаний в розвиток міжурядової угоди "Про співпрацю в області газової промисловості" і меморандуму про взаєморозуміння щодо постачання природного газу з Росії в Корею між "Газпромом" і Kogas. Угода передбачає вивчення варіантів організації поставок газу до Республіки Корея від кінцевої точки газотранспортної системи Сахалін-Хабаровськ-Владивосток.
Також наприкінці червня 2011 р. повідомлялося, що "Газпром" веде переговори з Південною Кореєю, Індією і Китаєм про укладення нових довгострокових контрактів на поставку зрідженого природного газу в рамках проекту "Сахалін-2".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top