Мазурчак: Перед обговоренням концесії з "Київенерго" необхідно провести повну оцінку майна

Середа 26 жовтня 2011 15:21

Перед обговоренням концесії КМДА з "Київенерго" необхідно провести повну оцінку майна. Про це в інтерв'ю РБК-Україна повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації Олександр Мазурчак.
"ПАТ "Київенерго" орендує наше майно до 2017 р. Всі мережі, всі котельні, все технологічне обладнання належать місту. Задоволені ми таким договором? Ні. Ми вважаємо, що цей договір не є оптимальним і не відповідає сьогоднішнім умовам. Ми б хотіли, щоб цей договір був замінений на договір концесії, де чітко прописані всі права обох сторін і виписані зобов'язання концесіонера, який повинен вкладати серйозні кошти в розвиток підприємства", - зазначив Мазурчак і додав: "Зараз ні суспільство, ні депутати не готові сприйняти ідеї концесії, і ми сьогодні не готові взагалі обговорювати це питання, тому що він не відпрацьований. Спочатку потрібно провести повну оцінку майна, інвентаризацію та незалежний аудит - і тільки після цього можна переходити до стадії обговорення питання".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся