Майдан перетворився на загрозу для жителів і гостей Києва, - МВС

Середа 06 серпня 2014 12:26
Майдан перетворився на загрозу для жителів і гостей Києва.

Майдан перетворився на загрозу для жителів і гостей Києва. Про це в ефірі "5 каналу" заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

"Нинішній Майдан, і ті, хто себе називають майданівцями, не мають нічого спільного з тим Майданом гідності, за який ми боролися ще кілька місяців тому. Те, що сталося на бульварі Шевченка - це яскравий приклад того, на що насправді перетворився сьогоднішній Майдан, і хто насправді сьогодні знаходиться в центрі столиці. На жаль, сьогодні на Майдані знайшли собі притулок політичні маргінали, криміналітет, асоціальні елементи, алкоголіки і наркомани. Майдан перетворився в клоаку сміття, в клоаку безладу. Сьогодні це місце і ті, хто там знаходяться стали прямою загрозою і для киян, і для гостей столиці. Тому, це яскравий приклад того, що сталося - ви знаєте, що МВС затримало кілька десятків людей, які зі зброєю, з гранатами, з палицями, з пістолетами, з холодною зброєю прийшли для того, щоб віджати один з ресторанів у його власника на користь іншого власника", - розповів Шкіряк.

Він підкреслив, що через постійні бійки, скандали та побиття журналістів Майдан сьогодні став небезпечною зоною для життя громадян.

"Безперечно, цьому треба ставити край. І я думаю, що випадок з ось цими бандитами, які прикриваючись ідеалами Майдану, здійснюють відверті кримінальні злочини, повинен поставити всі крапки над "і". Я переконаний, що ми в силах здійснити ті заходи, які будуть потрібні для того, щоб цю ситуацію в нормальне русло перевести. Ми виразно проти, щоб туди заходили і когось розганяли - цього робитися не буде. Але ми будемо намагатися пояснити людям у доступній формі, що так більше тривати не може", - зазначив Шкіряк.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся