ru ua

Майдан 10 липня оголосив мобілізацію для пікету МВС з вимогою відставки Авакова

Майдан 10 липня 2014 р. оголосив мобілізацію для пікету Міністерства внутрішніх справ України з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Майдан 10 липня 2014 р. оголосив мобілізацію для пікету Міністерства внутрішніх справ України з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це на брифінгу в прес-центрі Майдану повідомив учасник Ради сотень Майдану, сотник Михайлівській сотні Спартак Добровольський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Вчора на центральній раді сотень Майдану було прийнято рішення про загальної мобілізації на четвер. У четвер ми йдемо до пана Авакова", - заявив Добропільський.

Крім того, завтра відбудеться пікет під Адміністрацією Президента з вимогою підписати рапорт про відставку голови Держприкордонслужби Миколи Литвина; 9 липня має відбутися акція під Генеральної прокураторів з вимогою порушити кримінальну справу за фактом безперешкодної передислокації зі Слов'янська численних бандформувань.

У п'ятницю, 11 липня, пройде мітинг під Кабінетом міністрів з вимогою прийти на недільне віче і відзвітувати про виконану роботу.