ua en ru

Материкова частина України припиняє автобусне сполучення із Кримом

Материкова частина України припиняє автобусне сполучення із Кримом Джерело фото:dpsu.gov.ua

Пасажирські автомобільні перевезення з материкової частини України до Автономної Республіки Крим припиняються для безпеки пасажирів. Про це повідомили у прес-службі Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція).

"У зв'язку із загостренням ситуації в АРК і вторгненням на територію України збройних формувань, екстремістськи налаштованих осіб і військовою агресією з боку Російської Федерації і з метою уникнення загроз життю і здоров'ю пасажирів, Укртрансінспекція направила листи автомобільним перевізникам і власникам автобусних станцій з вимогою припинити із 26 грудня продаж квитків і перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що з'єднують материкову частину України з територією АРК ", - йдеться в повідомленні.

Крім того, керівникам територіальних органів Укртрансінспекції доручено під персональну відповідальність негайно довести до відома автомобільних перевізників та об'єднань автобусних станцій інформацію про вимогу припинення перевезення пасажирів і продажу квитків на автобусних маршрутах, що з'єднують материкову частину України з територією Криму.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" припиняє відправку поїздів до Криму із 27 грудня.