ru ua

Матеріали справи Тимошенко знайдені в Печерському райвідділі МВС Києва, - нардеп

Матеріали справи Тимошенко знайдені в Печерському райвідділі МВС Києва, - нардеп Юлія Тимошенко

Матеріали по кримінальному провадженню щодо народного депутата, лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко знайдені в Печерському районному відділенні Міністерства внутрішніх справ Києва. Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат України від "Блоку Петра Порошенко" Мустафа Найєм.

"Знайдені матеріали по справі Юлії Тимошенко. Генеральній прокуратурі та МВС знадобилося п'ять днів спільних пошуків, щоб з'ясувати, куди поділися матеріали справи після того, як представники Правого сектора вилучили їх з дому екс-генпрокурора Віктора Пшонки. Виявилося, що все це час мішки з документами перебували в Печерському районному відділенні МВС у Києві, куди вони були доставлені після виселення Правого сектору з готелю "Дніпро". Я частково бачив знайдені матеріали, і впевнений, що за ним можна відновити практично всіх осіб, причетних до фальсифікації кримінальної справи проти лідера "Батьківщини", - написав він.

Найдены материалы по делу Юлии Тимошенко. Генеральной прокуратуре и МВД понадобилось пять дней совместных поисков, чтобы...

Posted by Mustafa Nayyem on 14 квітня 2015 р.

Нагадаємо, раніше "Правий сектор" заявив, що матеріали справи проти лідера партії "Батьківщина", колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко вилучила міліція.