ru ua

Матеріали у справи Тимошенко повинні бути у "Правого сектора", - нардеп

Матеріали у справи Тимошенко повинні бути у "Правого сектора", - нардеп Документи справи Юлії Тимошенко можуть бути у "Правого сектору"

Матеріали справи проти лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко повинні бути у "Правого сектора". Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив нардеп від "Партії "Блок Петра Порошенко" Мустафа Найєм.

Материалы уголовного дела против Юлии Тимошенко должны быть в распоряжении Правого сектора. Львиная доля документов, в т...

Posted by Mustafa Nayyem on 10 Апрель 2015 г.

"Матеріали кримінальної справи проти Юлії Тимошенко повинні бути у розпорядженні "Правого сектора". Левова частка документів, в тому числі, експертизи, протоколи допитів, укладення та схеми перебували в будинку Віктора Пшонки, який був захоплений представниками Правого сектора після закінчення Майдану. Цінність цих документів не тільки в тому, що вони можуть виправдати/звинуватити пані Тимошенко, а й пролити світло на те, як фальсифікували цю справу в Генеральній прокуратурі, як в цьому була задіяна адміністрація Віктора Януковича та іноземні компанії, що проводили експертизу всієї справи Юлії Тимошенко. Думаю, Генеральній прокуратурі і коштує офіційно запитати у представників Правого сектора, де ці документи зберігаються і кому вони були передані після Майдану", - зазначив Найєм.

Відзначимо, раніше сьогодні ЗМІ з посиланням на генпрокурора Віктора Шокіна з'явилася інформація, що в ГПУ почали службове розслідування за фактом зникнення документів по кримінальних справах стосовно лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, в 2011 р. Тимошенко була засуджена до 7 років в'язниці за перевищення повноважень при підписанні газових угод з Росією в січні 2009 р., коли вона обіймала пост прем'єр-міністра. Також суд позбавив її на 3 роки права обіймати посади в органах державної влади.

14 квітня 2014 р. Верховний суд України (ВСУ) закрив "газову справу" проти Тимошенко у зв'язку з відсутністю складу злочину. 22 лютого 2014 р. після того, як Верховна Рада проголосувала за її звільнення, Тимошенко вийшла з колонії в Харківській області.