Матч за участю "Порту" був перерваний через ризик обвалення трибуни

Матч за участю "Порту" був перерваний через ризик обвалення трибуни Фото: зупинений матч "Ешторіл" - "Порту" (twitter.com/FCPorto)

На стіні з'явилася велика тріщина

Матчу 18 туру чемпіонату Португалії між командами "Ешторіл" і "Порту" був припинений після першого тайму за рахунку 1:0 на користь господарів. Про це інформує Twitter команд.

Фанати "Порту" були змушені спуститися на газон через загрозу руйнування гостьової трибуни. Повідомляється, що на трибуні з'явилася велика тріщина.

Кільком фанатам було надано медичну допомогу у зв'язку з незначними травмами.

Пізніше всі вболівальники покинули поле в супроводі поліції. Гравці в цей момент знаходилися в підтрибунному тунелі і не виходили на поле.

Нагадаємо, матч 33 туру чемпіонату Франції між "Бастії" і "Ліоном" був зірваний через неналежну поведінку корсиканських уболівальників.