ua en ru

Отруєння в Ізмаїлі: кількість госпіталізованих зросла до 82

Отруєння в Ізмаїлі: кількість госпіталізованих зросла до 82 Фото: кількість постраждалих зросла до 82 осіб

За медичною допомогою звернулися 82 особи, з них 57 - діти

В Ізмаїльському районі та місті Ізмаїл (Одеса) збільшилася кількість госпіталізованих до 82 осіб. Про це повідомляє Одеська ОДА на сторінці в Facebook.

"Одеська обласна державна адміністрація інформує, що станом на 18.00, на сьогодні, 17 червня 2016 року, в лікувально-профілактичні заклади міста Ізмаїла та Ізмаїльського району звернулось за медичною допомогою 82 особи (з них 57 - діти) з ознаками розладів шлунково-кишкового тракту. Діти госпіталізовані в дитячі відділення лікарень міста з створенням додаткового ліжкового фонду", - наголошується в повідомленні.


Як зазначається, на даний момент, створена обласна робоча група з числа працівників Департаменту охорони здоров'я та соціального захисту населення ОДА і СЕС із залученням фахівців, епідеміологів, інфекціоністів, бактеріологів, фахівців з комунальної гігієни. Також спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій видано накази про проведення заходів в осередку.

Також Ізмаїльська райдержадміністрація рекомендує зменшити виїздів Ізмаїл у вихідні і святкові дні, а також обмежити організацію масових заходів селах району у зв'язку з виникненням масових захворювань невідомого походження

Як зазначалося, фахівці поки не коментують, що могло стати причиною отруєння.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кількість госпіталізованих становила до 68 осіб.