Машини швидкої використовують для вивозу вантажів з Луганської області в РФ, - ОБСЄ

НовиниНадзвичайні події    22.03.2015 - 11:31

Машини швидкої допомоги використовуються для вивозу вантажів з Луганської області в Російську Федерацію. Це випливає з щотижневого звіту місії ОБСЄ на російських пунктах пропуску "Гуково" і "Донецьк".

"Три машини швидкої допомоги були помічені за останній звітний тиждень в КПП "Гуково". В одному випадку спостерігачі могли бачити якісь вантажі в швидкій допомозі, що перетинала кордон в напрямку Російської Федерації", - йдеться у звіті.

Ще одна машина швидкої приїхала в пункт пропуску з боку Росії і покинула його через 30 хвилин. Третя машина перетнула кордон з України в РФ.

"Ніяких поранених не було помічено ні в одній з цих трьох машин швидкої допомоги", - йдеться у звіті.

Також наголошується, що місія ОБСЄ зафіксувала ще 8 машин швидкої допомоги в пункті пропуску "Донецьк" на кордоні. Тільки в одному випадку з восьми швидка приїхала, щоб надати невідкладну допомогу літній людині, якій стало погано на кордоні.

"В один день там були три машини швидкої допомоги з луганськими реєстраційними знаками, які перетнули кордон з України в Російську Федерацію. Пізніше в той же день дві машини швидкої допомоги з луганської реєстрацією знаків перетнули кордон в бік України. Жодних поранених не було помічено ні в одній з цих восьми машин швидкої допомоги", - повідомляється в звіті ОБСЄ.

Нагадаємо, раніше ОБСЄ фіксувала зниження потоку людей на кордоні України і РФ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top