Мартиненко заявив, що ніколи не ховався і завжди повертався до України

Микола Мартиненко (фото: nfront.org.ua)
Микола Мартиненко (фото: nfront.org.ua)

Мартиненко прокоментував рішення суду повернути йому закордонні паспорти

Колишній народний депутат Микола Мартиненко заявив, що планує поїхати до Швейцарії "для захисту себе у справі, яка "позбавлена судової перспективи". Про це він сказав, коментуючи рішення Солом'янського райсуду Києва повернути йому закордонні паспорти, які були вилучені за ініціативою НАБУ і САП, повідомляє прес-служба Мартиненка.

"Це буде на короткий термін, необхідний для юридичних процедур. Я обов'язково повернусь до України, щоб у суді спростувати всі звинувачення НАБУ на свою адресу", - заявив Мартиненко.

Він також зазначив, що найбільше зацікавлений в тому, щоб всі звинувачення на його адресу були спростовані якомога швидше.

"Я ніколи не ховався і завжди повертався до України із закордонних поїздок. Але НАБУ та САП послідовно обмежують мене в праві на захист. Вилучення закордонного паспорта не дозволяло мені повноцінно захищати себе в Швейцарії у фейковій справі, яка вже розвалюється. Там проти прокурора Урса Колі швейцарська прокуратура порушила кримінальну справу за зловживання. Я не мав можливості приїхати для проведення процесуальних дій для свого захисту", - наголосив Мартиненко.

Він нагадав, що добровільно відмовився від депутатського мандата. "В Україні НАБУ вже 2 роки намагається приплести моє ім'я до штучних справ, які стали першими політичними справами НАБУ. Тепер очікую на істерику НАБУ та його групи підтримки на зразок "Мартиненко збирається втікати", - підкреслив екс-депутат.

Мартиненко зазначив, що "вся країна бачить, якими незаконними методами діє НАБУ заради власного піару".

"І які брудні засоби використовує в політичній боротьбі. Після всіх гучних заяв НАБУ і САП за 2 роки так і не передали до суду справи, куди безпідставно вписали моє ім'я. Але всі причетні до фальсифікацій рано чи пізно понесуть кримінальну відповідальність. В Україні вже розслідується кримінальна справа проти керівника детективів НАБУ Калужинського, який намагався сфабрикувати свідчення проти мене. І це лише початок", - сказав Мартиненко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся