Мартиненко заявив, що Лещенко заробив на квартиру, виконуючи "замовлення" проти нього

Мартиненко заявив, що Лещенко заробив на квартиру, виконуючи "замовлення" проти нього
Фото: Микола Мартиненко

Колишній нардеп Микола Мартиненко прокоментував заяву нардепа Сергія Лещенка, який заявив, що за "інформаційною кампанією" проти нього стоїть Мартиненко та нардеп із "Народного фронту" Микола Княжицький. Відповідний коментар Мартиненко дав телеканалу "Еспресо".

"Офіційно повідомляю нардепу Лещенку: "підступна змова ворогів проти "кришталево чесного" екс-журналіста" – це лише плід вашої хворої фантазії. Це не я і не Микола Княжицький купили вам елітну квартиру за 7,5 млн грн, ринкова вартість якої ще вдвічі вища. Це не ми забирали ці мільйони з російського "Сбербанку", червоніючи через походження цих вкрай сумнівних коштів", - сказав він.

"Ваша відчайдушна брехня свідчить про те, що страх – поганий порадник", - заявив Мартиненко.

Він зазначив, що "цей скандал викликав величезний резонанс в суспільстві". "Він не просто поховав вашу політичну кар’єру і імідж "антикорупціонера" - постає питання про кримінальну відповідальність за корупцію", - пояснює Мартиненко.

За словами Мартиненка, щоб захищати своє ім'я, він добровільно склав мандат, як тільки проти нього почалась кампанія. "Всі розслідування НАБУ упродовж року нічого не дали, жодних доказів не було і немає – на відміну від документів по Лещенку та його власних зізнань", - нагадав екс-нардеп.

"Натомість Сергій Лещенко вчепився за свій мандат, немов за рятувальне коло. Це свідчить не лише про те, що в нього подвійні стандарти. Це демонструє, що Лещенко добре розуміє: за корупцію перед ним маячить реальний тюремний строк. Дуже схоже, що сотні тисяч доларів (якщо не мільйони) на квартиру, розкішне життя і закордонні поїздки він заробив, виконуючи політико-економічні замовлення – передусім проти мене. І ці гроші мають олігархічне та російське походження", - вважає Мартиненко.

"От тепер ми і перевіримо на "вошивість" НАБУ і САП, які взялися за справу Лещенка. Чи здатні ці відомства до об’єктивного, неупередженого розслідування. Чи відкриють вони справи проти "антикорупціонера". Адже особливі відносини між Лещенком та керівниками НАБУ і САП всім добре відомі", - наголосив Мартиненко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся