Мартиненко заявив, що готовий здати свій закордонний паспорт, лише б НАБ швидше закінчило розслідування

НовиниПолітика    15.07.2016 - 10:53

Колишній народний депутат Микола Мартиненко стверджує, що НАБУ використовує незаконні методи під час проведення обшуків в рамках розслідування кримінальних справ, у яких він фігурує в якості свідка. Про це він заявив у коментарі українським ЗМІ.

За словами Мартиненка, представники НАБУ "вибивають" з людей свідчення проти нього. "НАБУ рапортувало про 49 обшуків і 120 допитів по неіснуючій "справі Мартиненка". Людей при цьому просто "пресують" в традиціях Януковича. Навіть тих, хто зі мною не знайомий. Вибивають свідчення проти мене будь-якою ціною. Це тепер головне спрямування зусиль НАБУ, оскільки вони зрозуміли, що інтернет-публікації нічого не дають. Але і тут нічого не виходить", - констатував екс-депутат.


"НАБУ так загралось у піар, що може влаштувати "маски-шоу" на рівному місці. Нещодавно обшукували приміщення в офісному центрі, де у мене є кабінет. Зламали і покурочили все, що можна. Налякали людей (це звичайні офісні працівники), які там працюють в різних структурах. Авдоката взагалі не хотіли пускати, йому прямо погрожували зброєю... Головною метою був пошук компромату на мене, хоча формально я тут не фігурував. Але знову безрезультатно", - додав Мартиненко.

При цьому Мартиненко підкреслив, що через 7 місяців він фігурує в розслідуванні НАБУ в якості свідка, ніяких підозр йому так і не висунуто. Екс-нардеп пояснює це відсутністю будь-яких доказів щодо нього.

"Вся фабула кримінальних проваджень, які розслідуються НАБУ, вичерпується статтями в ЗМІ. Тобто, все ґрунтується на фейках. І це незважаючи на сотні допитів і обшуків, запити в інші держави. Треба сказати - ці фейки дуже добре продумані і "розкручені". Я їх не раз спростовував, в тому числі в НАБУ і ГПУ", - розповів екс-депутат.

"Повторюся: я - свідок, сам відмовився від депутатського імунітету, нікуди не ховаюся і не можу перешкоджати слідству. Навіть готовий здати свій закордонний паспорт, лише б НАБУ швидше закінчило розслідування", - заявив він.

За словами Мартиненка, дійшло вже до того, що його адвокат офіційно звернувся до НАБУ: "так є відносно мене підозра чи ні? Вони мовчать".

"Шантажуючи свідків, вони перейшли певну межу. Тому щодо себе теж можу чекати будь-яких порушень закону. Порівняно з цим навіть постійне розголошення таємниці слідства з боку Ситника здається дрібними пустощами. Матеріали слідства регулярно "зливаються" дружнім "журналістам-народним депутатам-громадським діячам". Їх використовують в якості провокаторів", - вважає екс-нардеп.

On Top