Марітіму - Динамо: онлайн трансляція

Марітіму - Динамо: онлайн трансляція Фото: "Марітіму" - "Динамо" (fcdynamo.kiev.ua)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку Ліги Європи

Марітіму - Динамо. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалася на РБК-Україна о 22:30, а дивитися матч можна на телеканалі 2+2. Київське "Динамо" проведе свій перший матч раунду плей-офф Ліги Європи проти португальського "Марітіму". Букмекери вважають фаворитом український клуб.

17 серпня, 22:30
Фуншал, стадіон "Ештадіу ду Марітіму"

Стартові склади команд:

"Марітіму": Шарлес - Бебето, Жуніор, Сантос, Мартінш - Гамбоа, Шене, Бесса - Валенте, Евертон, пікети.

"Динамо": Коваль - Морозюк, Віда, Хачеріді, Кадар - Сидорчук, Буяльський - Ярмоленко, Гармаш, Гонсалес - Мбокані.

Матч закінчився 0:0

Звучить свисток про закінчення другого тайму.

90 хв. П'ять хвилин компенсував рефері

89 хв. Хачеріді отримує другу жовту картку і залишає поле.

87 хв. Шепелев виходить на поле замість Буяльського. АКравец вступає в гру замість Гармаша

84 хв. Ібсон отримує жовту за фол проти Циганкова.

81 хв. Остання заміна у господарів поля: Жан Клебер виходить замість Жоау Гамбоа.

80 хв. Хачеріді попереджений за фол проти Валенте.

79 хв. Небезпечно! Після закидання від Ярмоленко Дьємерсі Мбокані розстрілював ворота, але пробив у голкіпера!

73 хв. І ще одна заміна у "Марітіму". Пікет йде з поля. Замість нього в гру вступає Ібсон.

72 хв. А ось і у "Динамо" заміна: Циганков замість Гонсалеса.

68 хв. Перша заміна в матчі. Замість Евертона на поле з'являється Пиньо.

63 хв. Тепер Ярмоленко порушує правила і отримує попередження.

60 хв. Сильний удар Гармаша під поперечину, але тут голкіпер тягне м'яч.

54 хв. Кадар отримує жовту за фол на чужій половині поля.

47 хв. З перших же хвилин другого тайму в атаку кинулось "Динамо", але Ярмоленко віддав на Мбокані, який забіг в офсайд.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45 + 3 хв. Перший тайм завершено - 0:0.

45 хв. Три хвилини додав данський арбітр до першого тайму.

41 хв. Трохи не вистачило Ярмоленко, щоб вийти один на один з голкіпером.

35 хв. М'яч більше в центрі поля тримається.

32 хв. Небезпечно! Але арбітр фіксує поза грою у Гармаша.

28 хв. А ось і перша штовханина в матчі.Гамбоа жорстко зніс Гармаша. Обидва отримують попередження. Денис традиційно продовжив з'ясовувати стосунки з противником і арбітром.

26 хв. Небезпечна атака киян! Але Мбокані потрапляє в положення "поза грою".

19 хв. "Марітіму" виконує штрафний удар. Ярмоленко встигає накрити удар Валенте.

13 хв. Рікарду Валенте б'є по воротах, але м'яч прилетів прямо в руки Максиму Ковалю.

11 хв. Гонсалес порушив правила. "Марітіму" заробляє штрафний удар. Сантос невдало пробив головою.

8 хв. І Мбокані, і Ярмоленко вибігали на воротаря, але... офсайд.

3 хв. "Динамо" розіграло кутовий. Ярмоленко прострілив у штрафну з правого флангу, де пробивав Буяльський, але влучив у захисника.

1 хв. Матч розпочався! "Динамо" грає на лівій половині поля, "Марітіму" - на правій.

- З хвилини мовчання починається поєдинок на стадіоні в пам'ять про загиблих через дерево, що впало під час фестивалю на Мадейрі.

- Віримо у "Динамо"!

alt

- Ще світло у Португалії.

alt

- Ланч між представниками "Марітіму" і "Динамо" перед грою Ліги Європи.

- Кияни вже випробували газон стадіону "Ештадіу ду Марітіму". Він не штучний як в Берні, але зовні не виглядав ідеальним напередодні гри.

- На матч з португальцями "Динамо" прибуло за два дні до поєдинку. Пов'язано це з довгим перельотом і тим, що команді необхідно адаптуватися до жаркого клімату з підвищеною вологістю.

- "Марітіму" і Кріштіану вітають "Динамо" на Мадейрі.

"Марітіму" раніше не грав у єврокубках з українськими командами. Минулий сезон португальський клуб завершив на шостому місці чемпіонату (13 перемог, 11 нічиїх і 10 поразок), відстаючи від чемпіона, "Бенфіки", на 32 очки.

Новий сезон команда почала з третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА, за сумою двох матчів перемігши болгарський "Ботев" (0:0 на виїзді, 2:0 вдома). У чемпіонаті Португалії "Марітіму" вдома обіграв "Пасуш де Феррейра", а на виїзді поступився "Белененсеш" - обидва матчі завершилися з однаковим рахунком 1:0. Після цього команда розпочала підготовку до гри з київським клубом.

Минулий єврокубковий матч "Динамо" зіграло проти "Янг Бойз", в якому програло без шансів. Швейцарський клуб за сумою двох матчів вийшов у наступний раунд Ліги чемпіонів, а кияни вилетіли у Лігу Европи.

В чемпіонат України кияни зіграли внічию з полтавською "Ворсклою" (0:0) і перемогли Кропивницького "Зірку" (3:0).

"Марітіму" стане сьомим клубом з Португалії для "Динамо" в єврокубках. І хоч суперник у "біло-синіх" далеко не гранд, чекати легкого поєдинку не варто. Чи вдасться "Динамо" гарантувати собі єврокубкову осінь, дізнаємося сьогодні пізно ввечері.