Марадона хоче знову очолити збірну Аргентини

Марадона хоче знову очолити збірну Аргентини Фото: Дієго Марадона (facebook.comDiegoMaradonaOficial)

У екс-наставника лучший процент побед у руля команди

Колишній головний тренер збірної Аргентини Дієго Марадона хоче знову очолити національну команду своєї країни. Про це він написав у Instagram.

Після поразки аргентинців від команди Нігерії (2: 4) в контрольному матчі Марадона опублікував пост, до якого прикріпив зведену таблицю результатів усіх тренерів "біло-блакитних". З її слід, що саме у Марадони кращий відсоток перемог (75) з усіх тренерів збірної Аргентини.

"Хто здобув більше перемог? Давайте зробимо висновки. Я обурений, тому що вони роздають наш престиж. Але хлопці не винні. Я хочу повернутися", - написав Марадона.

Марадона очолював команду з 2008 по 2010 рік. При ньому збірна Аргентини дійшла до чвертьфіналу ЧС-2010, де поступилася Німеччині (0:4).

Нагадаємо, аргентинський футболіст і тренер Дієго Марадона після п'ятирічної перерви повернувся до тренерської діяльності з еміратським клубом "Ель-Фуджайра".