Манчестер Юнайтед - Арсенал: онлайн-трансляція

Манчестер Юнайтед - Арсенал: онлайн-трансляція Фото: Манчестер Юнайтед - Арсенал, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку Манчестер Юнайтед - Арсенал.

"Манчестер Юнайтед" - "Арсенал" - онлайн-трансляція матчу "Манчестер Юнайтед" - "Арсенал" розпочнеться на РБК-Україна в 14:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол". Протистояння команд Моурінью і Венгера обіцяє бути дуже цікавим.

Фінальний свисток - сьогодні нічия.

89 хв. ГОЛ! Після подачі кутового Жиру стрибнув вище за всіх і точно пробив головою!

86 хв. Замість на Мати на поле виходить Шнейдерлин.

79 хв. Рохо відмінно пробив після подачі з кутового, але по воротах не влучив.

73 хв. Жиру вийшов замість Ельнени.

69 хв. ГОЛ! Відмінна комбінація МЮ призвела до точному удару Мати з центру штрафної!

64 хв. А замість Дармиана виходить Блінд.

63 хв. Руні виходить замість Мартиаля.

57 хв. МЮ намагається атакувати, але моментів не виникає.

49 хв. Дальній удар Мартиаля прийшов прямо в руки Де Хеа.

Перерва

41 хв. Знову Чех! На цей раз він бере удар Мартиаля!

37 хв. Чех! Мата прибирає захисника на лінії карного і б'є, але голкіпер рятує ситуацію!

33 хв. Гра проходить у центрі поля. Каноніри ніяк не можуть прорватися крізь захист МЮ.

27 хв. Арсенал продовжує тиснути суперника, але моментів поки немає.

23 хв. Коклен красиво пробив зльоту, але по воротах потрапити не зміг.

19 хв. Мартіаль пролетів повз м'яча на лінії воротарського після відмінного пасу від Решфорда.

17 хв. А ось і перша жовта картка - Санчес грубо грає проти Еррери в центрі поля.

15 хв. Погба чудово прострілив у чужій штрафній, але ніхто не пішов замикати.

11 хв. Тепер вже Арсенал починає володіти м'ячем. Тиск не сильний, але відчутна.

7 хв. Санчес повинен був забивати, але його удар головою виявився дуже неточним.

5 хв. Мата відмінно пробив з штрафного, але трохи не влучив у створ воріт.

Старт поєдинку

Англія багата класними клубними протистояннями, у яких довга і різноманітна історія. Враховуючи, що манчестерський і лондонський клуб протягом своєї довгої історії часто були топовими англійською командами, їх матч завжди викликає великий інтерес.

Тим не менш, до важливого матчу команда Моурінью підходять не в найкращому стані. Після паузи на матчі збірних часто не виходить швидко вибудувати колишні ігрові зв'язки. А враховуючи, що лише в останньому турі англійської чемпіонату МЮ вдалося виграти, психологічний стан підопічних португальця зіграє найважливішу роль.

На відміну від опонента, "Арсенал" знаходиться в дуже непоганому стані. "Каноніри" йдуть на традиційному для себе четвертому місці. Але до лідерства в Прем'єр-лізі відстань всього в два очки, так що, ситуація може змінитися досить швидко.

Нападник "Манчестер Юнайтед" Златан Ібрагімович:

"Я добре знаю Моурінью. Знаю, чого він хоче і чого вимагає. Він — переможець, як і я. Я зроблю все для перемоги, і він думає також. Моуріньо перемагав, я перемагав, ми разом перемагали раніше, а тепер переможемо, ставши трохи старше".