Манчестер Сіті - ПСЖ: онлайн трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Манчестер Сіті - ПСЖ: онлайн трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Манчестер Сіті - ПСЖ

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - ПСЖ розпочнеться на РБК-Україна у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

Після яскравого першого матчу дві амбітні команди розіграють вихід до півфіналу в Англії.

12 квітня, 21:45
Манчестер, "Етихад Стедіум"

Манчестер Сіті - ПСЖ, 1:0
Гол: Де Брейне, 76
Манчестер Сіті:
Харт - Санья, Отаменді, Мангали, Кліші - Фернандо, Фернандіньо - Навас, Де Брайне, Сілва - Агуеро
ПСЖ: Трапп - Орье, Сілва, Маркиньос, Максвелл - Ван дер Віль, Мотта, Рабио - Кавані, Ібрагімовіч, Ді Марія

Сіті вперше виходить у півфінал!

Манчестер Сіті - ПСЖ: онлайн трансляція матчу Ліги Чемпіонів90 хв. Ихеначо вище замість Агуеро.

Манчестер Сіті - ПСЖ: онлайн трансляція матчу Ліги Чемпіонів87 хв. Замість Давида Сілви виходить Делф.

86 хв. Ібра забиває, але робить це з офсайду.

Манчестер Сіті - ПСЖ: онлайн трансляція матчу Ліги Чемпіонів84 хв. Де Брейне йде - в грі Яя Туре!

76 хв. ГОЛ! Де-Брейне! Чудово б'є бельгієць з лінії штрафної!

Манчестер Сіті - ПСЖ: онлайн трансляція матчу Ліги Чемпіонів68 хв. І тут же ван дер Віль грубо в'їхав ногою в Де-Брейне.

Манчестер Сіті - ПСЖ: онлайн трансляція матчу Ліги Чемпіонів67 хв. Сфолив Пасторе на Отаменді.

65 хв. Сілва б'є головою після подачі кутового - Харт реагує!

Манчестер Сіті - ПСЖ: онлайн трансляція матчу Ліги Чемпіонів61 хв. Замість Орье виходить Пасторе.

60 хв. Після подачі кутового бив головою Фернандо. Але м'яч від газону полетів повз ворота.

54 хв. Сіті пропускає, але суддя скасовує гол - Кавані був в офсайді.

48 хв. Знову класно б'є Ібра з штрафного - знову Харт в справі!

Перерва

Манчестер Сіті - ПСЖ: онлайн трансляція матчу Ліги Чемпіонів43 хв. Мотта не може продовжити гру. Замість нього виходить Лукас.

40 хв. Навас непогано бив з півкола - м'яч пройшов поруч зі штангою.

36 хв. Незабитий пенальті, ніби, і не був. Гра продовжує бути спокійною.

30 хв. Агуеро не влучає по воротах! Ось це так! Дежавю!

Манчестер Сіті - ПСЖ: онлайн трансляція матчу Ліги Чемпіонів29 хв. Трапп збиває Агуеро у своєму штрафному майданчику - пенальті!

27 хв. Кілька напружених моментів створили городяни. Але захист ПСЖ грає на рівні.

22 хв. Класна комбінація Сіті завершилася ударом Агуеро з гострого кута - м'яч пройшов трохи повз ворота.

16 хв. Июрагимович відмінно пробив з штрафного і Харту довелося показувати свою майстерність.

10 хв. А зараз настала черга ПСЖ потримати м'ячик. Але небезпеки немає.

4 хв. Добре так почав матч Сіті. Кілька напівнебезпечних моментів навіть створили господарі.

Старт матчу

Добрий вечір, друзі! Ми починаємо нашу трансляцію!

Бажання обох колективів пробитися до четвірки кращих команд Європи дозволила вболівальникам подивитися яскравий поєдинок в Парижі, який завершився нічиєю 2:2. Подібний результат робить "Сіті", який грає сьогодні при своїх уболівальниках, фаворитом у протистоянні. Але у парижан явно є думки, як використовувати свої козирі.

Тим більше, у "Сіті" знову не зможе зіграти "стовп" оборони Компані, який ніяк не залікує свою травму. А при всій потужності атаки ПСЖ, відсутність бельгійця може зіграти ключову роль у грі.

У ПСЖ також є шанс вийти не найсильнішим складом. У грі проти "Генгама" отримав пошкодження голкіпер парижан Трапп. Також, матч пропустять Хав'єр Пасторе. І велика ймовірність того, що гру пропустить Вератті.

Нападник ПСЖ Златан Ібрагімович:

"Наша команда, як і раніше вірить в прохід далі, як і завжди. Ми сильні і впевнені в собі, але в другому матчі нам потрібно зіграти краще. Ми зробили помилки, яких слід уникнути. Наш опонент вміло скористався нашими похибками".