Манчестер Сіті - Монако: онлайн-трансляція

Манчестер Сіті - Монако: онлайн-трансляція Фото: Манчестер Сіті - Монако, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Манчестер Сіті - Монако - Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Монако" розпочнеться на РБК-Україна у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2". "Монегаски" намагатимуться в Манчестері показати свою кращу гру.

21 лютого, 21:45
Манчестер, "Етихад"
Стартові склади
Манчестер Сіті
: Кабальєро, Фернандіньо, Стоунз, Отаменді, Санья, де Брюйне, Турі, Сільва, Стерлінг, Агуеро, Сані.
Монако: Субашич, Сідібе, Глік, Раджі, Менді, Бернарду Сілва, Фабіньо, Бакайоко, Лемарен, Фалькао, Мбаппе

Манчестер Сіті - Монако, 5:3
Гол: Стерлінг, 26, Агуеро, 59, 71, Стоунс, 74, Сане, 82 - Фалькао, 32, 61, Мбапе, 40

Фінальний свисток

82 хв. Сане! Агуеро вийшов до воріт, відкотив під удар Лерою, який не підвів.

74 хв. ГОЛ! Ще один кутовий завершився ударом Стоунса на дальній штанзі!

71 хв. ГОЛ! Агуеро шикарно ловить м'яч на ногу після подачі кутового!

63 хв. Сабалета вийшов замість Фернандіньо.

61 хв. Що вони творять?! Фалькао розбирається із захисником, м'яко перекидає Кабальєро і біжить святкувати!

59 хв. ГОЛ! Агуеро зумів вийти один на один і пробити, а Субашич не зміг утримати м'яч в руках.

Перерва

40 хв. ГОЛ! Мбапе приймає м'яч в чужій штрафній і точно б'є повз голкіпера!

32 хв. ГОЛ! Фалькао в падінні головою відправляє м'яч у ворота після подачі з правого флангу!

26 хв. Гол! Стерлінг в підкаті переправляє м'яч у ворота після прострілу Соне!

20 хв. Глік небезпечно пробив головою після кутового поруч зі штангою.

11 хв. Сіті вирішив віддати м'яч нахабним гостям і грати на контратаках. У обох колективів виходить атакувати, але поки що без небезпечних моментів.

3 хв. Перший момент створює Сіті. Стерлінг увійшов у штрафну і пробив, але Субашич відбиває.

Почався матч

Обидва колективи показують відмінний атакуючий футбол, що дозволяє очікувати яскравого поєдинку з великою кількістю голів. Але 1/8 Ліги Чемпіонів досить важлива стадія, що змусить обох наставників достатньо уваги приділити захисту.

І "Манчестер Сіті", і "Монако" видали четырехматчевые переможні серії, які завершилися на минулих вихідних. "Сіті" зіграли внічию з Кубку зі скромним "Хаддерсфилдом", а монегаски не впоралися на виїзді у "Бастієй". І ті й інші явно думали про сьогоднішній грі.