Манчестер Сіті - Ліверпуль: онлайн трансляція (рахунок 1:2)

Манчестер Сіті - Ліверпуль: онлайн трансляція (рахунок 1:2) Фото: "Манчестер Сіті" - "Ліверпуль" (twitter.com/LFC)

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті - Ліверпуль. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 2". "Манчестер Сіті" зіграє з "Ліверпулем" в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі є команда Хосепа Гвардіоли.

10 квітня 21:45
Манчестер, Сіті оф Манчестер

Стартові склади:

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уолкер, Лапорт, Отаменді, Фернандіньо, Де Брейне, Давид Сільва, Зане, Бернарду Сілва, Стерлінг, Габріел Жезус
Запасні: Браво, Компані, Делфі, Зінченко, Фоден, Гюндоган, Агуеро

"Ліверпуль": Каріус, Александер-Арнольд, Ловрен, ван Дейк, Робертсон, Вейналдум, Мілнер, Окслейд-Чемберлен, Салах, Фірміно, Мане
Запасні: Міньоле, Клайн, Морено, Клаван, Соланкі, Інгс, Вудбьорн

Матч завершено 1:2

90 + 2 хв. УСЕ! Пролунав фінальний свисток арбітра.

90 + 1 хв. Дві хвилини додано до другого тайму.

89 хв. Клопп проводить свою останню заміну: Інгс виходить замість Салаха. Дуже зворушливо зустрів єгиптянина на брівці наставник, міцно обнявши і подякувавши йому.

85 хв. "Сіті" виглядає дуже втомленим в другому таймі. Можливо, підопічні Хосепа Гвардіоли вже віддали занадто багато сил в цьому сезоні, фактично давно знявши всі питання про переможця чемпіонату Англії.

82 хв. Клопп надає деяким гравцям можливість перепочити: Фірміно йде, Клаван з'являється на полі і Олександр-Арнольд йде, Клайн замість нього.

77 хв. Другий гол у "Ліверпуля", який забиває Фірміно! "Сіті" відігратися вже навряд чи вдасться.

75 хв. Господарі навіть не намагаються підвищити темп або зіграти більш ризиковано.

74 хв. Друга заміна у складі господарів: Гюндоган виходить - Бернарду Сілва йде.

72 хв. Кількість ударів по воротах - 17-4 на користь "Сіті".

66 хв. У складі "Манчестер Сіті" сталася заміна: Сілва йде, Агуеро з'являється на полі

65 хв. Ван Дейк отримав жовту картку за фол на Стерлінгу.

65 хв. У паралельному матчі "Рома" веде у "Барселони" з рахунком 2:0.

56 хв. ГОООЛ! Салах відправляє м'яч в сітку суперника. "Ман Сіті" тепер потрібно забивати 4 голи.

50 хв. "Ман Сіті" не змінює стиль гри, але поки діє без швидкостей і напору. "Ліверпуль" в свою чергу виглядає більш впевнено.

47 хв. Головні тренери команд не стали проводити замін в перерві матчу.

46 хв. Розпочався другий тайм. Гвардіола відправлений арбітром на трибуну.

Фото uefa.com

45 хв. Завершився перший тайм. Жодної секунди не додав арбітр матчу.

40 хв. Стійка рятує зараз "Ліверпуль"! Сілва потрапляє в каркас воріт.

37 хв. Дуже нервовий і напружений матч. Сьогодні можна чекати чого завгодно.

36 хв. "Сіті" дуже багато володіє м'ячем, а "Ліверпуль" ніяк не може налаштувати контргру.

34 хв. Фірміно отримує попередження за зрив атаки.

30 хв. Сілва отримав жовту картку за суперечки з арбітром. Португалець зачепив руку захисника і агресивно вимагав пенальті.

29 хв. Бернарду Сілва двічі б'є по воротах, але кожен раз - в суперника.

28 хв. Александер-Арнольд заробив жовту картку за фол проти Сане.

26 хв. де Брейне б'є по воротах з-за меж штрафного - воротар впевнено забирає м'яч в руки.

22 хв. Тиск на оборону "Ліверпуля" зростає. Уже кілька разів "Сіті" погрожував воротам Каріуса, але до точного удару поки справа не доходить.

18 хв. Відсоток володіння м'ячем - 63 на 37 на користь господарів.

17 хв. "Сіті" активно і різноманітно атакує, шукає шляхи до воріт гостей.

13 хв. Гаряче у нас на полі!!! Жовті картки отримують Едерсон і Мане. Дуже жорстке зіткнення! Сенегалець заїхав коліном у підборіддя Ніколасу Отаменді. Воротар "Сіті" тут же побіг розбиратися з кривдником.

10 хв. Пропустивши гол, "Ліверпуль" не став панікувати. Гості не дозволяють "Ман Сіті" довго контролювати м'яч. Останні хвилини проходять за переваги червоних.

5 хв. "Городяни" трохи заспокоїлися після швидкого гола. "Ліверпуль" прагне вийти зі своєї половини поля і контролювати м'яч.

- На рахунку Жезуса в дебютному розіграші Ліги чемпіонів уже чотири м'ячі!

2 хв. Ось це початок! Жезус відкриває рахунок в матчі! "Манчестер Сіті" таки налаштований забити 3 м'ячі!

1 хв. Стартовий свисток, поїхали! З центру поля почали манчестерці.

- Вболівальників "Ліверпуля" вже добре чутно на стадіоні.

- Біля стадіону вже дуже багато людей, включаючи Стівена Джеррарда.

- Одна з команд може сьогодні зробити ще один крок на шляху до фіналу.

У першому матчі "Ліверпуль" на своєму полі завдав розгромної поразки "Манчестер Сіті" - 3:0. Голи Мохамеда Салаха, Алекса Окслейд-Чемберлена і Садьо Мане в першу 31 хвилину матчу і надійна гра в обороні в решту часу забезпечили "мерсісайдцям" вагому перевагу перед матчем-відповіддю.

Втім "городяни" не втратили шансів на вихід в наступний етап. У цьому сезоні "манкуніанці" вже перемагали "Ліверпуль" в чемпіонаті Англії з рахунком 5:0.

В суботу "Ліверпуль" і "Манчестер Сіті" грали дербі. Юрген Клопп в матчі проти "Евертона" (0:0) дав відпочити кільком важливим гравцям. Адже для команди нічия нічого не псує - місце в топ-4 англійської Прем'єр-ліги вже гарантовано, а, значить, груповий етап Ліги чемпіонів на наступний сезон є. А ось "Ман Сіті" втратив шанс достроково оформити статус чемпіона Англії, зазнавши поразки 2:3.