Манчестер Сіті - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Манчестер Сіті - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Манчестер Сіті - Динамо

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Динамо" розпочнеться РБК-Україна у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Україна".

Після поразки в першому матчі у киян залишилося мало шансів на прохід в чвертьфінал, але показати хороший футбол і "грюкнути дверима" вони просто зобов'язані.

"Манчестер Сіті" - "Динамо", 0:0
Манчестер Сіті: Харт, Кліши, Отаменді, Компані, Сабалета, Фернандіньо, Фернандо, Сілва, Туре, Навас, Агуеро
Динамо: Шовковський, Антунеш, Драгович, Хачеріді, Виду, Велозу, Гусєв, Буяльський, Гармаш, Ярмоленко, Теодорчик
15 березня, 21:45
Манчестер, "Етихад Стедіум"

Фінальний свисток

87 хв. Красива атака "Динамо" завершилася ударом Буяльського з центру штрафного, але Харт зумів заблокувати!

Манчестер Сіті - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів79 хв. Стерлінг виходить замість Сілви.

72 хв. Яя Туре бив з лінії карного -Шовковський забрав м'яч.

Манчестер Сіті - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів64 хв. І Сидорчук виходить замість Гармаша.

Манчестер Сіті - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів62 хв. Яковенко виходить замість Гусєва.

61 хв. Штанга! Навас виявився з мячомв нашої штрафної і пробив у стійку!

Манчестер Сіті - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів56 хв. Агуеро впав після зіткнення з Гармашем.

55 хв. Заволоділи м'ячем гравці Сіті. Але поки без моментів.

Манчестер Сіті - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Гонсалес виходить замість Теодорчика.

Продовжуємо

Перерва

38 хв. Зараз гра заспокоїлася. М'ячем володіє Динамо, не поспішаючи до чужих воріт.

29 хв. Непогана атака пройшла у Динамо після подачі штрафного. А Теодорчику навіть дали пробити з кута штрафного - Харт зіграв впевнено.

Манчестер Сіті - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів24 хв. Демікеліс виходить замість травмованого Отаменді.

Манчестер Сіті - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів21 хв. Антунеш грубо підкотився під Наваса.

Манчестер Сіті - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів19 хв. Отаменди відзначається першим "гірчичником" у матчі.

15 хв. Отменди в'їхав у Буяльського, після чого обидва довго лягли на газон.

10 хв. Кияни поки що більше тримають м'яч. Складно проти Сіті створювати моменти, але така гра радує.

Манчестер Сіті - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів4 хв. Ось так ось! Компані отримав травму на рівному місці і залишає поле. Замість нього виходить Мангалу.

Стартуємо!

Коли закінчився перший поєдинок в Києві, завершився з рахунком 3:1 на користь англійської команди, стало зрозуміло, що кияни не в змозі зараз боротися за вихід чвертьфінал Ліги Чемпіонів. Принаймні, з таким суперником.

Ніхто, правда, не чекав особливо від "Динамо" переваги над командою, яка коштує в кілька разів більше. Але від киян, в першу чергу, чекають хорошого футболу, самовіддачі та бажання показати себе. Природно, гравці і тренери перед матчем кажуть, що спробують використовувати будь-який шанс для проходу "Сіті". Але по факту, цих шансів практично немає. Так що, нам залишається лише сподівається на гру без тиску результату, що має позначитися на легкості в русі.

До гри проти Києва вже відновився авторів третього гола і лідер "Сіті" Яя Туре, що полегшить гру англійців в центрі поля. У "Динамо" головна проблема залишається в безальтернативності Теодорчика, якого просто немає ким замінити.

Головний тренер «Манчестер Сіті» Мануель Пеллегріні

"Не будемо спиратися на голи, забиті в першому матчі, а почнемо з 0:0 і постараємося перемогти. Важливо не забувати про те, що ми ще не вийшли у чвертьфінал. Ми зустрінемося з сильним і досвідченим суперником, і перше завдання - виграти другий поєдинок 1/8 фіналу, а потім подивимося, хто буде нашим суперником у чвертьфіналі. З вірою у себе ми можемо продовжувати боротьбу в європейському турнірі".