Макрон виграв перші дебати кандидатів у президенти Франції, - опитування

НовиниПолітика    21.03.2017 - 09:35
Фото: Еммануель Макрон
Фото: Еммануель Макрон

Еммануель Макрон переміг у перших теледебатах кандидатів на пост президента Франції

Незалежний кандидат Еммануель Макрон, за даними опитування французьких телеглядачів, здобув перемогу за результатами перших теледебатів п'яти основних претендентів на пост президента Франції. Про це повідомляє BFMTV.

"Еммануель Макрон глядачами був визнаний самим переконливим", - йдеться в повідомленні.

За даними опитування, підтримку Макрону висловили 29% глядачів, тоді як 20% визнали найбільш переконливим Жана-Люка Меланшона; лідер ультраправих Марін Ле Пен і консерватор Франсуа Фійон поділили третє місце у рейтингу симпатій телеглядачів, їм висловили підтримку 19% опитаних, тоді як Бенуа Амона підтримали 11% респондентів.

Опитування показало, що 30% глядачів вважають Еммануеля Макрона "кращим проектом для Франції", тоді Франсуа Фійона таким вважають 20% телеглядачів, підтримку Марін Ле Пен висловили 19%, Жан-Люку Меланшону - 16% і Бенуа Амону - 14%.

Також глядачі в більшості висловили підтримку Макрону, відповідаючи на питання, хто з кандидатів має "кращі якості" для того, щоб стати президентом. У цьому рейтингу екс-міністр економіки має підтримку 31% респондентів, тоді як Франсуа Фійон - 24%, Марін Ле Пен - 17%, Меланшон - 15% і Бенуа Амон - 11%.

В опитуванні взяли участь 1157 глядачів.

Нагадаємо, Макрон під час дебатів заявив, що Франції не слід зближуватися з Росією, вона потребує незалежності та співпраці зі США та європейськими партнерами.

On Top