Макрон сформував новий уряд Франції

НовиниПолітика    22.06.2017 - 09:29
Фото: Еммануель Макрон (YouTube screenshot)
Фото: Еммануель Макрон (YouTube screenshot)

Вакантні посади міністрів зайняли маловідомі політики

Президент Франції Еммануель Макрон представив оновлений уряд після низки міністрів, що подали у відставку. Про це повідомляє DW.

"Макрон представив новий уряд, де були замінені низка міністрів, які пішли у відставку через корупційний скандал навколо партії MoDem", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, в новому кабінеті налічується 28 міністрів, половина з яких жінки, половина - чоловіки. А деякі вакантні посади зайняли маловідомі в політиці люди.

Так, суддя Конституційного суду Франції Ніколь Белюбе була призначена президентом на посаду Міністра юстиції. А міністерство з європейських справ очолила Наталі Луазо, директор Національної школи адміністрації Франції, в якій навчалося багато представників політичної еліти країни, включаючи Макрона.

Повідомляється, що Міністром оборони Франції була призначена Флоранс Парлі, яка раніше відповідала за бюджетні питання в міністерстві економіки Франції, а останні роки обіймала посаду топ-менеджера у французькій національній залізничній компанії SNCF.

Жак Мезар, який раніше очолював міністерство агропромислової політики, став міністром територіального планування. А аграрним відомством керуватиме колишній соціаліст Стефан Травер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що два міністри відмовилися увійти до складу нового французького уряду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top