ru ua

У Макіївці в ході ДТП загорівся автомобіль з боєприпасами, постраждали 3 військових РФ, - розвідка

У Макіївці в ході ДТП загорівся автомобіль з боєприпасами, постраждали 3 військових РФ, - розвідка Фото: військові РФ на Донбасі

У з’єднаннях і частинах військових РФ на Донбасі продовжуються випадки дезертирства та інших злочинів

В окупованій Російською Федерацією Макіївці (Донецька область) в ході дорожньо-транспортної пригоди загорівся автомобіль з боєприпасами, внаслідок чого постраждали 3 військових РФ. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Як зазначається, попри запровадження російським окупаційним командуванням жорстких заходів щодо запобігання правопорушенням у з’єднаннях і частинах військових РФ на Донбасі продовжуються випадки дезертирства та інших злочинів.

"24 березня ц.р. у м.Макіївка в результаті дорожньо-транспортної пригоди та загоряння вантажного автомобіля з боєприпасами внаслідок порушення правил безпеки при поводженні зі зброєю отримали поранення три військовослужбовці, які прибули для проходження служби за контрактом до військових частин 1 АК ЗС РФ з м.Єкатеринбург Свердловської області", - йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що у 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК самовільно залишили місця служби фельдшер медичного підрозділу полку та командир мінометної батареї полку з намірами виїхати до Росії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупований Російською Федерацією Луганськ вчора, 27 березня 2017 року, таємно прибув прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков.