ua en ru

МАГАТЕ та Іран проведуть черговий раунд переговорів з питань ядерної програми у Відні 21 травня 2013 г

11:55 22.04.2013 Пн
1 мин

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) і представники Ірану проведуть черговий раунд переговорів з питання іранської ядерної програми 21 травня 2013р. у Відні, передає Reuters з посиланням на інформацію іранських ЗМІ.

У МАГАТЕ цю інформацію поки ніяк не коментують.

Попередній раунд переговорів Ірану і МАГАТЕ на початку 2013 р. завершився безрезультатно. Головний експерт МАГАТЕ щодо іранської ядерної програми Герман Накертц констатував відсутність прогресу, зазначивши, що поки МАГАТЕ так і не вдалося домовитися про отримання доступу на іранський ядерний об'єкт в Парчіні.

Міжнародне співтовариство побоюється, що Іран може розробляти ядерну зброю під прикриттям мирної атомної програми. Тегеран відкидає звинувачення, проте не допускає міжнародних спостерігачів на деякі ключові ядерні об'єкти.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: