У травні надходження в неплатоспроможні банки склали близько 663 млн гривень

У травні надходження в неплатоспроможні банки склали близько 663 млн гривень
Фото: банки-банкрути отримують оплату кредитів

Реалізація активів принесла майже 347 млн гривень

Протягом травня надходження в ліквідовані банки склали 662,8 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів.

За даними фонду, найбільшу суму – 346,9 млн гривень отримано від реалізації активів, ще 295,5 млн гривень погасили позичальники банку. Крім того, 9,9 млн гривень отримано в якості орендної плати, та ще 10,5 млн гривень - від погашення цінних паперів.

Що стосується безпосередньо банків, то найбільшу суму від реалізації активів отримав банк "Форум" - 132 млн гривень.

На другому місці виявився банк "Київська Русь", куди надійшло 46,6 млн гривень і третім став "Експобанк" з сумою по цій статті склали 34,6 млн гривень.

Найбільш сумлінними виявилися позичальники банку "ПТБ". Вони виплатили 91 млн гривень кредитів, в "Дельта Банк" надійшло 76,7 млн гривень , а "Фінанси та Кредит" – 24,5 млн гривень.

Дані про надходження, в тому числі в розрізі неплатоспроможних банків, щомісяця публікуються на офіційному сайті Фонду в розділі Інформація про неплатоспроможних банках.

У травні надходження в неплатоспроможні банки склали близько 663 млн гривень

Фото: структура надходжень

Нагадаємо, ФГВФО виставить на ProZorro 100% активів банків до кінця 2017 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся