М.Поживанов поки не має інформації щодо справи порушеної проти нього

Четвер 17 лютого 2011 21:35

Колишній заступник міністра економіки та екс-голова Держрезерву Михайло Поживанов поки не має інформації щодо справи порушеної проти нього. Про це М.Поживанов, який зараз перебуває в Австрії, заявив у телефоному режимі в ефірі "5 каналу".

"Справу порушено незаконно... Я жодного разу не був запрошений до Генеральної прокуратури України або до Служби безпеки України. Я готовий нормально поспілкуватися зі слідчими... Я поки не маю інформацію стосовно своєї справи, мій адвокат так і не допущений до справи", - сказав М.Поживанов.

Він також наголосив, що "з його боку порушень, у той час коли він займав посаду заступника міністра економіки та голови Держрезерву, не було".
Нагадаємо, Служба безпеки України винесла постанову про притягнення М.Поживанова як обвинуваченого у вчиненні розкрадання державних коштів у сумі майже 35 млн грн та оголосила в розшук.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся