М.Бродський пропонує скоротити штат Держмитслужби

Держкомпідприємництво пропонуватиме Кабінету міністрів скоротити штат Державної митної служби. Про це голова комітету Михайло Бродський заявив під час засідання громадської колегії, що напрацьовувала пропозиції до проекту нового Митного кодексу, передає кореспондент РБК-Україна.

М.Бродський зазначив, що одні із найвдаліших митних реформ були проведені у Грузії і Болгарії, і вони можуть бути прикладом для України. "Перше, що вони там зробили, - замінили усіх людей на митниці. Тобто головна проблема все-таки кадри, кадри вирішують все. І ми будемо пропонувати уряду 10% людей на наших митницях змінити, - наголосив Михайло Бродський, - але необхідно не просто скоротити кількість співробітників Держмитслужби, а й збільшити решті заробітну платню». «Треба скоротити кількість співробітників і підвищити зарплату, і ми будемо це ініціювати» - сказав М.Бродський.

Водночас заступник голови Держмитслужби Сергій Сьомка зазначив, що 2000 р. було скорочено 2 тис. митників. Відтоді кількість їхньої служби не зростала, хоч товарообіг, кількість транспорту та митних декларацій за цей час збільшилися в 2-3 рази. Наразі у Держмитслужбі працює близько 18 тис. людей.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся