Люстрація в Україні проходить з порушенням міжнародних норм, - Медведчук

Люстрація в Україні проходить з порушенням міжнародних норм. Такої думки дотримується лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук.

"Закон України "Про очищення влади", який протягом тривалого часу активно піарили його автори-розробники, так і не припав до вподоби демократичній Європі... Європа закликала уникати політизації закону, щоб він не став інструментом помсти політичним опонентам", - зазначив він.

Медведчук вважає, що, незважаючи на "недосконалість закону і критику європейських інституцій, люстрація в Україні йде повним ходом, причому з порушенням міжнародних норм і демократичних принципів".

"Те, про що попереджали представники громадськості, експерти, фахівці в галузі права, те, про що говорив Джанні Букіккіо майже півтора роки тому, сьогодні стало реальністю. Заполітизований кон'юнктурний закон, написаний для того, щоб мати можливість зводити рахунки із політичними опонентами, діє в Україні на повну силу. Про верховенство права наказано забути. Влада, ставши на шлях авторитаризму і диктатури, впроваджує методи, які дискредитують її в очах світової спільноти", - додав політик.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся