ua ru

Люди штурмують Хмельницьку ОДА

Наразі активісти штурмують будівлю Хмельницької обласної державної адміністрації (ОДА).

Наразі активісти штурмують будівлю Хмельницької обласної державної адміністрації (ОДА). Про це повідомляє місцеве видання "Газета "Є".

Згідно з повідомленням, близько 100 активістів прорвалися на перший поверх Хмельницької облдержадміністрації та скандували "Рішення", закликаючи прийняти опозиційне звернення. Протестуючі мають намір не випускати депутатів, поки ті не приймуть звернення від опозиційних депутатів.

Люди штурмують Хмельницьку ОДА

Далі вестибюлю людей не пропускали міліціонери, які стали на сходах. Однак люди продовжували заходити в будівлю з вигуками "Час прийшов". Активісти заполонили усе приміщення, дійшли до другого поверху та балконів.

Люди штурмують Хмельницьку ОДА

Водночас повідомляється, що під час штурму міліція застосувала газ.

В решті-решт шляхом таємного голосування депутати прийняли рішення про перевибори, відставку Президента, повернення до Конституції 2004 року та інші вимоги опозиції.

Проте мітингувальники залишаються в приміщенні адміністрації і прибувають нові люди.

Водночас голова ОДА Василь Ядуха залишив сесійну залу. Активісти побігли за ним, проте міліціонери перекрили їм дорогу на одному із поверхів. Протестувальники спробували проломитися через кордон міліціонерів.

Як зазначає видання, мітингувальники очікують від губернатора заяви про відставку. За попередньою інформацією, саме зараз він її пише у себе в кабінеті.