Люди не повинні платити за встановлення та заміну лічильників, - Шахов

НовиниПолітика    01.11.2016 - 13:09
Фото: Сергій Шахов
Фото: Сергій Шахов

Лічильники на всі види комунальних послуг повинні встановлюватися за рахунок постачальників цих послуг, заявив народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов.

Відповідні поправки в законопроект "Про комерційний облік комунальних послуг" (№4901) до другого читання направлені до профільного Комітету парламенту.

"Верховна Рада повинна внести в закон про комерційний облік комунальних послуг пряму норму про встановлення всіх приладів обліку виключно за рахунок постачальника послуг", – підкреслив Сергій Шахов.

Він зазначив, що вже підготував і направив до профільного Комітету Верховної Ради відповідні поправки до другого читання законопроекту "Про комерційний облік комунальних послуг". "Якщо поправки будуть підтримані депутатами, то це змусить комунальних монополістів за свій рахунок встановлювати, обслуговувати і проводити заміну лічильників – як індивідуальних, так і загальнобудинкових", – зазначив представник "Нашого краю" в парламенті.

Інакше, впевнений він, що люди залишаться заручниками "договорняка" влади і комунальних монополістів. "У партії "Наш край" переконані, що облік води, газу, тепла та інших видів комунальних послуг є обов'язком постачальника", – резюмував Сергій Шахов.

On Top