Ляшко вимагає ввести воєнний стан і розірвати дипломатичні відносини з Росією

Лідер Радикальної Партії Олег Ляшко наполягає на необхідності прийняття представниками української влади низки конкретних рішень, зокрема: запровадження військового стану в країні і мобілізації всіх військових і економічних ресурсів для захисту держави. Про це політик написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Ситуація радикально змінилася в гіршу сторону - маємо широкомасштабне відкрите вторгнення російських військ. Це результат перманентних зволікань, нерішучих дій нашої влади. З іншого боку - це результат політики умиротворення Путіна з боку ЄС, насамперед Німеччини і Франції", - заявив Ляшко.

Також лідер Радикальної партії закликав керівництво країни звернутися до всіх демократичних країн з проханням про невідкладну військову та економічну допомогу.

Також політик наполягає на необхідності припинити дипломатичні відносини з Росією і будь-які переговори з Путіним.

"Потрібно відкликати посла України з Москви. І вимагати від США і Великобританії негайних консультацій в рамках Будапештського меморандуму і консультацій з НАТО в рамках партнерства Україна-НАТО", - підкреслив він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся