Ляшко спростував звинувачення у зриві "тарифного" суду і нагадав Тимошенко про договір з Путіним

НовиниПолітика    30.09.2016 - 18:18
Фото: Олег Ляшко
Фото: Олег Ляшко

Лідер фракції Радикальної партії у Верховній раді Олег Ляшко спростував звинувачення Юлії Тимошенко в зриві судового засідання за позовом про скасування урядом і НКРЕКП своїх рішень про підвищення тарифів на комунальні послуги. Про це Ляшко заявив у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook.

За словами Ляшка, по дорозі в Дніпро він прочитав заяву Тимошенко про зрив судового засідання, на якому має розглядатися об'єднаний позов Радикальної партії і Батьківщини щодо тарифного питання. Однак, за його словами, 112 канал, який транслював цю заяву, відмовився надати Ляшко можливість відповісти на ці звинувачення.

 

Термінове повідомлення!!!

Опубліковано Олегом Ляшком 30 вересня 2016 р.

"Ми не зривали судове засідання за тарифами, тому що не отримували повістки про виклик до суду. Більше того, сам суддя зірвав розгляд справи на 7 жовтня у зв'язку з тим, що неналежним був повідомлений позивач, тобто я. Коли уряд і НКРЕКП підняли тарифи, ми в червні звернулися в суд, де оскаржуємо це рішення уряду, для того, щоб домогтися зниження тарифів. Протягом літа відбулося два або три судових засідання, на які ходив наш представник. А потім суддя вирішив об'єднати ці дві справи - позов Ляшка і позов Тимошенко, і виявляється, сьогодні було судове засідання, на яке нас не покликали", - пояснив Ляшко у відеозверненні.

За його словами, Радикальна партія буде вимагати у суду, щоб її представнику обов'язково повідомили у відповідності з Цивільним процесуальним кодексом, коли відбудеться розгляд справи. "Ми обов'язково прийдемо на цей розгляд для того, щоб добитися прийняття рішення про скасування рішення НКРЕКП і уряду, так як встановлені тарифи - це драконівські тарифи", - зазначив лідер РПЛ.

Він також звернувся до Юлії Тимошенко з пропозицією про співпрацю в питанні боротьби з новими тарифами. "Я розумію, що дорога Юлічка хоче бути головною захисницею і поборницею прав трудового народу, ми не проти цього. Але я вважаю, що не треба розкидатися звинуваченнями, а об'єднувати зусилля і разом зупиняти грабіжницький геноцид влади. Більше того, я так розумію, що Юлія була на судовому засіданні і чула, що суд відклав судове засідання саме тому, що нас не повідомили про це", - наголосив Олег Ляшко.

"Можливо, вона не чула суддю, бо розмріялася і згадала, як з Путіним по 500 доларів за газ тисячу кубів підписувала. А можливо ще якісь приємні моменти згадала. Я простягаю руку співпраці всім опозиційним силам, не воювати треба, а якщо ми дійсно на одному опозиційному полі, перемагати треба не за рахунок необґрунтованих обвинувачень, а за рахунок доведення своєї позиції громадянам", - додав політик.

Він також закликав усіх охочих приєднатися до боротьби з тарифним геноцидом.

Крім того, Ляшко також звернувся до 112 каналу. "Коли у них забирали ліцензію, я був перший, хто їх захищав. Сьогодні в ефірі 112 каналу нас звинувачують, а можливості дати відповідь не дають", - зазначив він.

On Top