Ляшко обґрунтував всі свої доходи за останні 10 років

НовиниПолітика    01.11.2016 - 15:35
Фото: Олег Ляшко
Фото: Олег Ляшко
Гонтарєва розповіла про майно, що не ввійшло в е-декларацію Охендовський задекларував паркомісце та 310 тис. гривень зарплати за рік

Лідер Радикальної партії, народний депутат України Олег Ляшко обґрунтував всі свої доходи за останні 10 років. Відповідну інформацію радикал розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Це таблиця отриманих мною доходів за останні десять років, які мною офіційно задекларовані і з цих доходів я сплатив усі...

Опубліковано Олегом Ляшком 31 жовтня 2016 р.

"Це - таблиця отриманих мною доходів за останні десять років, які мною офіційно задекларовані і з цих доходів я сплатив всі податки в бюджет", - написав Ляшко, публікуючи інформацію про свої доходи по роках в національній валюті та в перерахунку на долар США.

"Ці мої доходи складаються із зарплати народного депутата, коштів на виконання депутатських повноважень, а також коштів, отриманих від реалізації майна. Пропоную кожному державному чиновнику так само обґрунтувати джерела своїх доходів, а НАЗК і НАБУ ретельно їх перевірити", - додав народний депутат.

Читайте в розділі

Прем'єр-міністр Італії Ренці погодився відкласти відставку до ухвалення бюджету

РФ і Китай заблокували резолюцію ООН про перемир'я в Алеппо

Держбюджет-2017: фракція БПП підтримає необхідні законопроекти

On Top