ua en ru

Лвьвська облрада має намір нагородити Пилипишина грамотою за те, що він надав мітингувальникам “КиївЕкспоПлазу”

Львівська обласна рада має намір нагородити лідера руху «Кияни перед усім» Віктора Пилипишина почесною грамотою за те, що він надав приміщення «КиївЕкспоПлази» учасникам Євро майдану. Внесення цього в порядок денний сьогодні ініціював депутат облради від НРУ Олександр Ганущин.

«Пропоную, щоб людина, яка надала приміщення, де живе та харчується двічі на день 1,5 тис. людей, Віктор Пилипишин був нагороджений почесною грамотою Львівської облради», - сказав він.

Заступник голови облради Валерій П'ятак підтримав цю пропозицію. «Сьогодні мільйони людей є у громадянському пориві. На дворі складна погода, але люди стоять. Від Львівської облради, від громади Львівщини хотів би подякувати усім киянам, особливо тим, які здійснюють колосальну організаційну та матеріальну роботу щодо підтримки людей на Майдані. Сьогодні тисячі людей є в «КиївЕкспоПлазі». Віктор Пилипишин, як і в часи Помаранчевої революції, сьогодні є активним громадським діячем - він допомагає львів'янам, українцям. За це йому велика подяка», - зазначив П'ятак.

За його словами, Львівська облрада готова розглянути питання подяки на сесії.

На думку депутата Львівської облради, керівника оргвідділу з відправлення людей до Києва штабу Координаційної ради Андрія Корната, люди, які роблять щирі пожертви на підтримку Євромайдану, заслуговують на подяку.

«На потрібно бути пильними щодо тих людей, які щиро надають нам допомогу - чи то фінансову, чи надають приміщення, я квласник «ЕкспоПлази», куди ми зараз звозимо людей. Треба усіх людей пам'ятати. Прийде час, коли ми зможемо їм подякувати. Ми маємо досягнути поставленої цілі, тоді зможемо розслабитися і подякувати усім, хто був жертовний у цей час. Звичайно, треба подякувати людям, які несуть цю службу і справді щиро жертвують і свій час, і кошти, ризикуючи своїм майбутнім», - вважає Корнат.

Нагадаємо, «КиївЕкспоПлаза» - найбільший в Україні виставковий центр. Його головним акціонером є Віктор Пилипишин. У 2004 р. «КиївЕкспоПлаза» розмістив на своїй території 7,5 тис. учасників Помаранчевої революції.