У Львові підписали дворічний меморандум з утилізації сміття

У Львові підписали дворічний меморандум з утилізації сміття
Фото: у Львові підписали дворічний меморандум з утилізації сміття

У Львові підписали меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами

У Львові підписали меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, який допоможе вирішити питання з утилізацією сміття в місті. Про це повідомляє "Урядовий портал".

"Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська міська рада та органи місцевого самоврядування Львівської області, на території яких розташовані полігони та звалища захоронення твердих побутових відходів, при посередництві Кабінету Міністрів України уклали і підписали спеціальний дворічний Меморандум про поводження з твердими побутовими відходами, який має вирішити кількамісячну проблему накопичення та вивезення побутового сміття зі Львова", - йдеться в повідомленні

Повідомляється, що документ був підписаний у Львові в присутності віце-прем'єр-міністра України Володимира Кістіона.

"Документ забезпечить гарантії захоронення відходів на полігонах та звалищах у Львівській області і гарантії фінансової підтримки підприємств і міст, які забезпечать прийом відходів та облаштування полігонів", - повідомляє "Урядовий портал".

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося, що Львівська міська рада домовився про вивезення 900 тонн сміття в три міста Львівської області. Однак ці договори не були довгостроковими.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся