Луценко заявив про зв'язки глави місцевої прокуратури в Закарпатській області з криміналітетом

Новини Політика 11.10.2017 - 12:23
Фото: Юрій Луценко (УНІАН)
Фото: Юрій Луценко (УНІАН)

Голова ГПУ дав доручення провести відповідні перевірки щодо прокурора

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про зв'язки прокурора Тячівського району Закарпатської області з криміналітетом. Про це голова ГПУ сказав під час брифінгу в Ужгороді, передає місцеве видання "Голос Карпат".

"Він працює у змові з місцевими кримінальними авторитетами. Під час вчорашнього викриття грального залу його власники заявили, що щомісяця платили певну суму начальнику поліції району та прокурору. Прізвищ, звичайно, не називали", - повідомив Луценко.

Він також додав, що голова Закарпатської державної обласної адміністрації Геннадій Москаль та відповідні органи повинні провести відповідні перевірки.

"Я дав доручення провести службове розслідування про роботу Тячівського прокурора та його заступників. Також буде перевірено роботу місцевої поліції", - сказав голова ГПУ.

За словами Луценка, за результатами розслідування прокурора Тячівського району можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, прокуратура провела обшуки за місцем проживання і в службовому кабінеті керівника Тячівської місцевої прокуратури Закарпатської області. Раніше повідомлялося про зловживання службовим становищем керівником зазначеної прокуратури. Співробітники Генеральної інспекції провели обшуки, в результаті яких виявили 8 залів, де незаконно функціонують 90 ігрових автоматів.