ru ua

Луценко прибув до Ради

Луценко прибув до Ради Фото: Юрій Луценко (gp.gov.ua)

Про це повідомила депутат ВР Вікторія Войціцька

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прибув до Верховної Ради України. Про це повідомила депутат ВР Вікторія Войціцька на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Також у залі Верховної Ради знаходиться керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Нагадаємо, Верховна Рада України продовжила вечірнє засідання до вичерпання розгляду подань щодо п'яти нардепів. Відповідне рішення підтримали 233 нардепа.

Так, парламент сьогодні розгляне подання генерального прокурора про зняття недоторканності з п'яти народних депутатів і буде працювати до вичерпання порядку денного.

За словами спікера ВР Андрія Парубія, народні депутати повинні почати розгляд подань відразу по прибуттю до парламенту генерального прокурора Юрія Луценка.

Рада повинна розглянути подання на народних депутатів Олеся Довгого, Євгенія Дейдея, Андрія Лозового, Максима Полякова та Борислава Розенблата. За словами Парубія, розгляд єдиної думки може тривати до півтори години, таким чином, парламент може продовжити роботу до 21:00.

Подання щодо народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна має бути винесено в сесійну залу парламенту після його розгляду на профільному комітеті, яке має відбутися в середу, 12 липня.

Раніше повідомлялося, що генпрокурор Юрій Луценко приїде в Раду для розгляду зняття недоторканності з нардепів до 16:00.