Луценко підтримав запровадження презумпції правоти поліцейського

НовиниСуспільство    26.09.2016 - 14:34
Фото: генпрокурор Юрій Луценко
Фото: генпрокурор Юрій Луценко
Сім'ям загиблих в Дніпрі поліцейських виплатять 725 тис. гривень Підозрюваного у вбивстві патрульних в Дніпрі допитають вже сьогодні, - МВС

Таким чином, генпрокурор підтримав ідею голови МВС Арсена Авакова

Генеральний прокурор України Юрій Луценко підтримав пропозицію голови МВС Арсена Авакова щодо введення норми презумпції правоти поліцейського. Про це повідомляє "112 Україна".

"Сьогодні можна говорити про те, що двоє поліцейських виконали свій обов'язок до кінця. Для багатьох людей, службовців в державних структурах це має бути серйозним уроком про те, як треба служити своїй Батьківщині. Ці дві людини виконали присягу ціною свого життя. Власне, і затримали його також завдяки громадянському громадянину. Це як раз сигналізує компонент боротьби із злочинністю, коли поліція і народ роблять одну справу. Я підтримую міністра внутрішніх справ про те, щоб переглянути закон і дати більше можливості поліцейським захищати своє життя", - заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ України запропонує Верховній Раді України ввести норму презумпції правоти поліцейського.

Читайте в розділі

Погода на сьогодні: в Україні місцями дощі, температура до +12

ВККСУ рекомендує Вищій раді юстиції звільнити двох кримських суддів

Суд у Києві переніс засідання у справі екс-беркутівців на 27 жовтня

On Top