ru ua

Юрій Луценко відмовився балотуватися в мери Києва

Лідер громадського об'єднання "Третя українська республіка" (ТУР), екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко відмовився балотуватися на посаду мера Києва.

Лідер громадського об'єднання "Третя українська республіка" (ТУР), екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко (на фото) відмовився балотуватися на посаду мера Києва. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

"Прізвища Луценка у виборчому списку в мери Києва не буде. Я підтримую необхідність об'єднання демократів. І вважаю формат виборів між Луценком і Кличком братовбивчою війною. Перемогти Віталія і стати мером Києва - такою ціною мені влада не потрібна", - заявив Луценко.

Також, на думку Луценка, на даний момент головним завданням є не дати Кремлю зірвати позачергові вибори Президента України, призначені на 25 травня 2014 р.

Відзначимо, 20 березня 2014 р. Печерський районний суд Києва скасував усі судові вироки стосовно Луценка, що дало йому можливість повернутися до політичної діяльності.

Нагадаємо, 25 лютого 2014 р. Верховна Рада проголосувала за призначення виборів мера Києва і Київради на 25 травня 2014 р. Про рішення балотуватися в мери Києва вже заявляли лідер "Удару" Віталій Кличко, нардеп із фракції "Батьківщини" Леся Оробець, громадський активіст Ігор Луценко, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук, нардеп з фракції "Батьківщина", лідер партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко, а також адвокат Тетяна Монтян.