У Луценка назвали фантазіями звинувачення проти Авакова

НовиниПолітика    14.09.2016 - 10:26
Фото: Арсен Аваков
Фото: Арсен Аваков

Сарган зазначила, що "кримінальні провадження за заявами кляузників, були й будуть"

Звинувачення проти міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова можуть трактуватися як предмет уяви, що не може бути підставою для переслідування міністра. Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

"Після звернення ГО "Центр протидії корупції" до Генпрокуратури було відкрите кримінальне провадження. Проте звинувачення проти нинішнього міністра внутрішніх справ можуть трактуватися як предмет уяви, що не може бути підставою для переслідування міністра", - написала вона.

Крім того, Сарган зазначила, що "кримінальні провадження за заявами кляузників, були й будуть".

"На жаль, для когось це професія, а в пострадянському суспільстві і спосіб дискредитації. Достатньо згадати кримінальні провадження для перевірки заяв Капліна, які не підтвердились. Пошук розбіжностей між керівниками правоохоронних структур є марним. І в ГПУ, і в МВС усвідомлюють, що мають спільного ворога - злочинність і корупцію - проти якого ведуть боротьбу", - додала вона.

 

Після звернення ГО "Центр протидії корупції" до Генпрокуратури було відкрите кримінальне провадження. Проте звинувачення...

Опубліковано Ларисою Сарган 14 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України (ГПУ) може відкрити кримінальне провадження стосовно міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

On Top