Луценко має намір зробити все, щоб Янукович став в суді в якості обвинуваченого

НовиниПолітика    25.11.2016 - 12:24
Фото: сьогодні відбудеться допит Януковича
Фото: сьогодні відбудеться допит Януковича
Допит Януковича не відбувся б без прямого наказу Путіна, - Шкіряк Допит Януковича: Шкіряк запевнив, що ніяких перешкод трансляції не буде

Голова ГПУ не вважає цінними покази Януковича як свідка захисту

Генеральний прокурор України Юрій Луценко, коментуючи допит Януковича, пообіцяв зробити все, щоб екс-президент України Віктор Янукович згодом постав не в якості свідка, а як обвинувачений. Про це голова ГПУ сказав в інтерв’ю ВВС Україна.

"Як генеральний прокурор і як людина, я не вважаю цінними покази Януковича як свідка захисту. Але це - рішення суду. У нас вільна країна і незалежний суд. Тим не менше, я зроблю все, щоб Янукович постав не в якості свідка, тим більше захисту, а в якості обвинуваченого", - підкреслив генпрокурор.

Він також пообіцяв передати до суду кримінальні справи проти Януковича, як тільки парламент внесе потрібні зміни до законодавства.

За словами Луценка, щойно Верховна Рада схвалить поправку до кримінально-процесуального кодексу (КПК), яка дозволить заочне засудження організованих груп, то ГПУ протягом місяця передасть до суду 7-8 кримінальних справ про фінансові зловживання оточення екс-президента.

Нагадаємо, раніше генпрокурор зазначив, що допит Віктора Януковича, який відбудеться сьогодні, 25 листопада 2016 року, є піар-акцією Кремля.

Читайте в розділі

Лещенко розповів про відкати за поставки газу, які Онищенко отримував за допомогою Кононенко

Якщо Трамп "здасть" Україну РФ, то стикнеться зі "стіною протидії" в Конгресі, - сенатор

У Генпрокуратурі сумніваються, що Янукович постійно живе в Росії

On Top