Луценко анонсував внесення в Раду законопроектів, що стосуються контрабанди лісу і бурштину

НовиниПолітика    28.09.2016 - 19:29
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко
Луценко ініціює позбавлення НАБУ виняткового права на боротьбу з корупцією Подання на нардепа Скорика ще не внесено в Раду, - Луценко

Луценко пропонує ввести кримінальну відповідальність за дані правопорушення

Генеральний прокурор України Юрій Луценко анонсував внесення до Верховної Ради України законопроектів, що стосуються контрабанди лісу і бурштину. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, повідомляє "112 Україна".

Зокрема, він заявив, що готується законодавча ініціатива, яка стосуватиметься запровадження кримінальної відповідальності за транспортування і переробку лісу, а також за незаконне видобування піску і бурштину.

"У наступну середу відбудеться профільний комітет Верховної Ради, і у мене сьогодні була домовленість з паном Кожем'якіним, що він розгляне законопроекти, які ініціюються силовими відомствами і будуть подані депутатами", - заявив Луценко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генеральний прокурор України Юрій Луценко має намір врегулювати спори про підслідність між силовими структурами, позбавивши Національне антикорупційне бюро (НАБУ) виключного права на розслідування корупційних злочинів.

Читайте в розділі

Порошенко обговорив з Байденом мінські угоди і реформи в Україні

"Документи Суркова" Мін'юст може долучити до міжнародних позовів проти РФ, - Петренко

Лідер консерваторів Іспанії прийняв прохання короля балотуватися на пост прем'єра

On Top