Лукашенко запропонував після переговорів у Мінську підписати підсумковий документ

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонувавпісля переговорів у Мінську підписати підсумковий документ.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонувавпісля переговорів у Мінську підписати підсумковий документ. Про це повідомляє телеканал "Росія 24".

Лукашенко запропонував на зустрічі в Мінську обговорити доповідь, підготовлену Росією, про вплив на економіку країн Митного союзу підписання Україною угоди про асоціацію з Євросоюзом, а після обговорення за підсумками зустрічі підписати підсумковий документ.

Раніше сьогодні Президент Росії Володимир Путін заявив, що від підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС Росія втратить близько 100 млрд руб., а збитки самої України від переходу на стандарти ЄС будуть обчислюватися мільярдами євро.

Нагадаємо, сьогодні, 26 серпня, близько 15:00 за київським часом у Мінську розпочалася зустріч у форматі ЄС-Україна-"Євразійська трійка". На зустрічі присутні Президент України Петро Порошенко, Президент Білорусі Олександр Лукашенко, Президент Росії Володимир Путін, Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв. У зустрічі також беруть участь три комісара ЄС із зовнішньої політики Кетрін Ештон, з енергетики Гюнтер Оттінгер та з питань торгівлі Карл де Гухт.

На цій зустрічі сторони мають намір досягти домовленостей щодо дозволу військового конфлікту на Донбасі, а також провести переговори у сфері енергетики і торгових відносин в рамках підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся